| RamonaG12 a întrebat:

Hei, am un Hamster Femela, si nu stiu ce nume sa-i pun... ma puteti ajuta? FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| JustinB a răspuns:

Bonie!

| RamonaG12 explică (pentru JustinB):

Imi place mult numele asta... Multumesc frumos :* Funda big grin

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kiki

| ILoveHandball a răspuns:

Seila

| ÄndrëÿCoolZ a răspuns:

Ai de unde sa alegi de aici: http://www.4animale.ro/nume-de-animale/! Funda?

| LisucaLisa a răspuns:

Lulu...Funda?

| valivalentinvalicelmaitaredinparcare a răspuns:

Poti sai pui un nume cum ar fi gheruta sau dintisor

| Diotima a răspuns:

Aisha

| EleniiXD a răspuns:

Am avut si eu un hamster tot femela si dupa mi-am luat si un mascul :pe femela o chema Ema,iar pe mascul Luis.
sunt o gramada de nume cum ar fi:Mia,Fifi, Ema, Lia, Nini, Lili etc. big grin