| Anonima122282647483 a întrebat:

Buna, am un hamster de un an jumate si recent am inceput sa aud ca scoate mici chitaituri in timpul somnului. Stie cineva daca a patit ceva?

3 răspunsuri:
| Eisenheim a răspuns:

Visează și el, așa fac și câinii. Dacă ar fi bolnav nu ar manca, ar avea simptome in mod singur, ar avea alt comportament

| Eisenheim a răspuns:

Cu spune și colegi, poate doar sforăie, oricum și nu cred că e nimic în neregula

| AlinTanase a răspuns:

Salut,nu cred că ar fi nimic ineregulă, dacă s-ar îneca dimineața sta cu mâinile pe piept și cel mai probabil așa sforăie.