| carlix a întrebat:

Buna, am pățit de careva ori pana acum sa mi se spună ca dorm cu fața in perna și sa fiu întrebata cum pot sa fac asta și cum pot sa respir. Ideea e ca eu habar nu am, pentru ca nu fac asta in mod conștient, ci in timpul somnului. Ma întrebam.A mai pățit cineva asta și știe care ar putea fi motivul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Și eu mai am momente când dorm cu fața în pernă fără să conștientizez. thinking Nu mi se pare a fi o problemă atâta timp cât eu mă odihnesc.

| Violleta2022 a răspuns:

Se spune ca esti un om chinuit si nemultumit de situatia ta, de aceea dormi cu fata in perna sau pe burta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că te fâțâi în timpul somnului.