| Naty12345 a întrebat:

Am un mascul Beta de o saptamana si azi dimineata am observat ca a facut un cuib de spuma (nu am stiut la inceput ce e si am aflat de pe net) si am mai observat ca azi cand ma uit la el isi umfla sau desface cumva branhiile. E ceva normal? E ceva legat de imperechere? Nu am orice alt peste si as vrea sa stiu ce se intampla, am incercat sa caut pe net dar nu am gasit nimic. Multumesc!

1 răspuns:
| cristinutza07 a răspuns:

Buna, și al meu face la fel, fără griji... eu îl am de 6 luni, iar de fiecare data când ii schimb apa găsesc cuiburi