| Ciprian1221 a întrebat:

Mi-a fatat iepuroaica aseara sau dimineata, cert e ca dimineata am vazut par mult in coltul custii unde a facut cuib din paie inainte cu 3 zile. Dupa o zi cand m-am dus sa vad ce face am observat ca a facut alt cuib din paie in care iepuroaica a mutat 3 pui in celalalt colt. M-am candit ca poate a vrut sa scoata pui din puful ce l-a lasat ea, dar cand am deschis usa sa-i mut si pe ceilalti pui i-am gasit pe toti 5 morti... as vrea sa stiu din ce cauza au murit acei pui.Ps nu am umblat la pui sau sa pun mana pe iepuroaica

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Sfatul unui medic veterinar îți va fi de mult folos. Mai mult, poate salva viața puilor.

1 răspuns:
| Addrriiaannaaaa a răspuns:

Daca nu te superi zi-mi varsta ei, din cate ai scris cred ca ai agitat-o prea tare, dupa cam 2 luni bag-o la iepure din nou si nu te mai baga sa o deranjezi daca vrei puiuti.