| JessieXD a întrebat:

Am un motan [aproximativ 3-4 ani]
Duminica toata ziua a dormit pana noaptea la 3jumate.
Luni dimineata a venit inapoi,iar de luni doarme in continuu,luni a iesit cateva minute afara in rest doarme in continuu, nu mananca, nu bea apa, lapte. Ochii si tine interdeschisi si a slabit.
Oare e bolnav sau a fost prea 'obosit' dupa 'luna lor'?
A tin sa zic ca si parul ii e mai ridicat in sus si i vine sa vomite.
Care sunt oare simptomele pentru un motan otravit? sad

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Este bolnav, si doar medicul veterinar poate sa iti spuna ce are, dar si care este tratamentul adecvat.

| kiri11 a răspuns:

Cu siguranta este bolnav, du-te cu el la un veterinar. Daca zici ca a si slabit se poate sa fie ceva grav. Bafta!