| AirănMeidăn a întrebat:

Deci duminica dimineata m-am trezit la 9 si am dormit vreo 6 ore in seara respectiva. In noaptea de duminica spre luni, m-am pus in pat pe la 10-11. Nu am putut sa dorm deloc. Am atipit de vreo 3 ori cate 10 minute sa zicem si ma trezeam brusc la loc
Azi la fel...In 48 de ore, eu am dormit maxim 4-5
De ce se intampla asta? A mai patit careva? Vreau sa stiu de ce tot patesc asta

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Esti indragostita.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Stres sau prea mult stat la calculator.

| AirănMeidăn explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

La pc nu stau mai deloc
doar pe telefon, destul de mult

totusi nu ar trebui sa imi fie somn, adica n-am mai dormit aproape deloc de 3 zile si nici la ora asta nu mi-e somn

| alexandrualind a răspuns:

Buna!

Esti dereglat. Pune ceasul dimineata sa sune si nu fa sport si nu manca inainte de culcare.Am auzit ca i-ai comentat aici la unul ca stai mult pe telefon.Nu este bine deloc.