| AAnoNyymus a întrebat:

Salutare TPU, vreau si eu sa va pun o intrebare. Sambata am fumat jumate de tigare, dupa am dormit noaptea, duminica am baut niste lapte, si am dormit spre luni, iar; azi de dimineata am facut analize, e posibil sa iasa ca fumez la ele, va rog raspuns cat mai serios dau funta (tin sa precizez ca fumez cam de 1 an si ceva cam cate 2-3 pe zi adica, de luni pana vineri)

6 răspunsuri:
| Alexandra8989 a răspuns:

Keep calm..nu se vede inca in organismul tau ca fumezi avand in vedere ca fumezi de un an nu ti s`au afectat inca plamanii sa se vada la analize.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fumatul nu se descopera la analize de sange, doar la razele de la plamani

| sokey a răspuns:

Nu mai fuma TUTUNUL DAUNEAZA GRAV SANATATII iarba nu. Mai sanatos e un cui decat aia. One Love.

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Nu fumezi de mult timp deci nu ti se va vedea nici acum nici peste minim 5 ani.Crede-ma fumez de mai mult timp ca tine si nu mi s-a vazut niciodata...