| RayLuna a întrebat:

Buna, Am un papagal nimfa care desi e activ, vioi, mananca si bea apa in mod normal, pierde penele in mod excesiv de cateva luni, iar cele care ii cresc noi sunt foarte firave si nu ajung sa creasca complet. Am fost cu el la veterinar dar nu vad semne sa se fi schimbat ceva. Stiti un veterinar bun? Stam in Bucuresti. Multumesc.

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Ei își schimbă penele regulat și cele noi nu cresc din prima mari și tari.Vor crește în timp.

| LisaJulie a răspuns:

Așa este specia lor, trebuie sa aștepți!

| Darius50boss a răspuns:

Ai răbdare