| ramy2000 a întrebat:

Am un porcusor de Guineea si cred ca a patit ceva. Se intinde pe burta cu picioarele incrucisate si nu interactioneaza si nu raspunde la strigari. Are niste rani la piciorusele din spate si cu unul schioapata. Dar avea aceste rani dinainte si era foarte vesel! Nu stiu ce sa fac! Puteti sa-mi dati un sfat sau un tratament naturist, pentru ca ii e frica de veterinar. Dau funda. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| MarianM8777 a răspuns:

laughing scuza-ma dar cum adica ii e frica de veterinar? macar stie ce e ala veterinar? rolling on the floor da...si eu am avut un porcusor care s-a ranit la picioare si l-am dus la veterinar...mi-a dat ceva creme..bla bla si cand am mai mers a zis sa ii bag picioarele in spirt.big grin

| ramy2000 explică:

Am fost de cateva ori la veterinar si il zgaria si era foarte agresiv. iar din aceste fapte am dedus ca ii e frica de veterinar. si multumesc de pont!happy