| dascalu_7622 a întrebat:

Am un pui de rasa bichon, are in jur de 7 saptamani, parul nu este atat de lung. Vreau sa stiu daca parul lui va creste lung(asta vreauhee hee )!? Nu face parte din categoria "de rasa", mama ei a fost bichon original insa tatal nu se stie laughing).
P.S. seamana cu un bichon frise original. (parul alb, pe la urechii o culoare crem dar nu ca cel havanez ci un alb nu foarte pur)

1 răspuns:
| Q69 a răspuns:

Acum cu ai noroc
poate sa semene pe mama sau pe tata
are o fetita tot asa ceva dar seamana foarte mult cu bichon doar ca parul nu este asa cum trebuie la aceasta rasa tongue