| xSpartan a întrebat:

As avea si eu o intrebare:Am decis sa-mi cumpar un animal de companie dar nu stiu ce sa aleg intre un hamster si un porcusor de guineea.As dori sa imi spuneti cateva detalii despre fiecare, care de ce are nevoie, care este mai bun si de ce fel de stapan are nevoie fiecare.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Porcusor de guineea

| MBesty a răspuns:

Despre hamsteri nu prea pot sa iti spun multe detalii fiindca nu am avut pana acum, dar iti recomand porcusorul de Guineea deoarece si eu am avut in trecut 2. El traieste in jur de 6-7 ani si sunt jucausi.