| elenaai a întrebat:

As dori sa aflu unde pot gasi un adapost de caini in orasul Constanta! Va multumesc!

4 răspunsuri:
| cornelmircea1980 a răspuns:

Str Varful cu Dor nr. 5, cap de linie autobuz 5, la dreapta, tot inainte pana se termina drumul neasfaltat si iar dreapta. In adapost numarul cainilor variza zilnic, in functie de solicitarile primariei de a se ridica cainii de pe strazi. Nu este permisa fotografierea cainilor. Nu se accepta ajutor in hrana, medicamente, voluntariat.

| elenaai explică (pentru cornelmircea1980):

Cum sa nu se accepte medicamente, hrana, voluntariat? Cum sa se refuze un ajutor? Exista asa de multe fonduri pentru a ingriji acei caini?

| elenaai explică (pentru cornelmircea1980):

Cum sa nu se accepte ajutor in hrana, medicamente, voluntariat, de ce s-ar refuza un ajutor? Exista atat de multe fonduri pentru ingrijirea acestori caini?

| luisaP a răspuns:

Buna, ai gasit adapost in Constanta?