| antonela99 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un porcusor de guineea. Cam cat ar costa? Si cine are cum se ingrijesc...

Răspuns Câştigător
| Pufffx a răspuns:

Am avut eu pana in 80 de lei au nevoie de o cusca din plastic de talas sa ii pui in ea si de mancare speciala si apa mai mananca binentesle si mere struguri pepene patrunjel foi de varza nu e bine sa le dai ca cica se imbaloneaza.Eu am avut mi-a trait 6 ani, cam atat traiesc rar care traiesc pana la 9 ani nu fac mizerie nu trebuie dus la veterinar pentru nu stiu ce vaccinuri decat sa ii tai uneori gehrutele din spate sunt niste animale foarte simpatice al meu cel putin a fost cuminte nu a rost cum zic uni ca roade sau ca nu stiu ce mai fac.Mie una mi s-a parut usor de intretinut si foarte draguti.

| antonela99 explică (pentru Pufffx):

Mersi pentru raspuns. ai funda de la mine.

3 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Costa in jur de 100 de lei.

| victorandrei a răspuns:

Http://www.impalakennel.ro/info.htm

pretul banuiesc ca undeva la 100 -150 lei