| UnTriunghiEchilateral a întrebat:

As dori sa imi iau neaparat un animal.Nu vreau caini sau pisici, ceva micut, eu as vrea hamseteri. Daca imi iau cum ar fi bine.Mascul cu mascul, femela cu femela sau mascul cu femela si e bine sa ii tin in aceeasi cusa? Si ar mai fi ceva. daca e cineva din Pitesti sa imi spuna si mie unde este un petshop happy

5 răspunsuri:
| Dildau a răspuns:

Cel mai bine iti iei mascul si femela.Altfel o sa se bata intre ei. Desi daca iti iei mascul si femela s-ar putea sa te trezesti cu inca 10 de hamsteri dupa noapte, asa ca trebuie sa te asiguri daca ai cui sa ii dai sau daca poti sa ai grija de toti.

| AlexShadow26 a răspuns:

Mai bine e femela cu femela dar daca iti iei mascul cu mascul s-ar putea sa se bata acum depinde si de ei eu am 2 masculi si nu s-au batut niciodata

| RoseOfTheFire a răspuns:

Eu iti recomand un papagal am si eu si e tare dulce.

| monica2000 a răspuns:

Nu este bine sa bagi in cusca un mascul cu un mascul ( se vor bate intre ei ), poti baga femela cu femela sau daca vrei sa ai si pui, cumpara femela cu mascul.

| Alexuza23 a răspuns:

Hamsterilor nu le place sa imparta cusca cu alti hamsteri. daca vrei sa ai mai multi hamsteri va rebui sa iti permiti mai multe custi. daca vrei ca hamsterii tai sa faca pui va trebiu sa-i lasi in custi diferite.cand o sa-ti cumperi un hamster ai grija sa nu aiba peste 3 saptamani deoarece nu se va putea hrani singur, dar nici peste 3 luni sa nu-l iei deoarece aceste animale traiesc 2-3 ani.
despre petshop nu sunt din pitesti, dar poti gasi in piete(scuze.)