| Mary24 a întrebat:

Imi trebuie neaparat nume de pisici dar sa fie si de mascul si de femela ca nu stiu daca e mascul sau femela trebuie sa il duc la veterinar ca e micut micut.In fine funda big grin

8 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Baiat:Ricki,Rocko
fete:bibi,biba,dora

Daca vr mai multe uita-te aici: http://www.pisici-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-Pisici-6.html

| Razvan03Andrei a răspuns:

Nume de pisici.hmm thinking
Exista foarte, dar foarte multe nume si le gasesti pe internet pe toate, dar te asigur ca cel mai bine ar fi sa faci asa:
Astepti sa treaca cel putin 2 saptamani in care vei stii totul despre el.
Cand crezi ca il cunosti destul de bine poti sa ii dai numele dupa carecterul lui/ei, gen:somnorila si nu imi vine acum altceva.

Cel putin asa ai putea face!

Bafta si distractie placuta!

| itscloudyoutside a răspuns:

Andy
Arthur
Cairo
Cody
Elia
Elis
Dino
Scoty
Terry
Fiona
Fido
Blair
Bondy
Dino
Grace
Hobo
Deedee
MitcHi
Abby
Alma
Doris
Ella
Bubu
Cleo
Ely
Bella
Alice
Dalia
Elma
Puffy
Fifi
Lilo
Mia
Kiki
Bobo
Rifi
Delia
Benny
Dudu
David
Gooffy
Ida
Ina
Irma
Lola
Linda (asta suna a caine...)
Jessica
Katy
Lucky
Lucy
Lexis
Sasha
Memo
Tisha
Tino
Tom
Mona

Gata, ma doare mana... laughing

| keshaYRY a răspuns:

Kissy,mitzi,mitzu,lion,sasha,jesi,mery...sper ca te-am ajutat daca vrei mai multe optiuni conacteaza-ma: lady_gaga_irina :*:*:*

| etmiky a răspuns:

Pisi honey :* laughing

| andreea145 a răspuns:

Fete:serafina.maya
baiat:tomita sebastian

| Alexutza22021999 a răspuns:

Fete: miti,mita,piti,pisa,negrutza; iar pentru. baiat: botic,pisoi,misu, mitzu,...(chiar nu mai stiu, nu-mi mai trece nimic prin minte acum...)winking