| Ladys_Cosmetice_1974 a întrebat:

As dori sa ma apuc de un hoby interesant.

Vreau sa confectionez bijuterii din pietre semipretioase.Stiu pe cineva care se ocupa si imi place tare mult.De unde as putea achizitiona toate materialele necesare?

Multumesc!

2 răspunsuri:
| rianarebeka a răspuns:

Mama mea cunoaste pe cineva care face acest lucru numai ca nu cu pietre semipretioase, ci cu tinichele si le cumpara de la chinezi din europa laughing putin amuzant, dar scoate bani grei din aceasta afacere. Funda?

| Margelbeads a răspuns:

Buna,
Aici gasesti margele deosebite si componente pentru bijuterii:
http://www.margelbeads.ro/
Te asteptam!