| panter a întrebat:

Buna as putea afla de unde luati smailuri?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Eu le scriu din minte, m-am obisnuit cu cele de la mass, culmea ar fi sa ma uit special pe un site pentru asa cevalaughing= P~

| symy_1713 a răspuns:

Trebuie sa scrii simbolurile si iti apar cand postezi : de exemplu happy este fetisoara zambareata si este alcatuita din doua puncte si o paranteeza rotunda... uita-te pe mess la simboluri...
Sper ca te-am ajutat happy!

| Dina a răspuns:

Depinde de care, daca te referi la cele de pe TPU scrii doau doua puncte si o acolada si apoi se transforma in smile(zimbet) de exemplu.