| coxx a întrebat:

as vrea sa ma apuc de un sport de iarna si nu stiu ce sa aleg dintre schiuri si placa poate ma ajutati voi. niste caracteristici despre fiecare, sfaturi cei care practica, care este mai ^periculos^. va rog argumentati. vreau pareri

1 răspuns:
| Fiona232 a răspuns:

Schiurile sunt mai mult pentru relaxare si nu pentru distractie. sa te dai cu placa uneori poate fi periculos da cu placa te poti distra la maxim.Acum o sa te las sa decizi tu singura