| CalipsoGirl a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar un porcusor de guineea. stie cineva cat costa? si appo: am si un catelus( nu e agresiv) e mic. credeti ca o sa se inteleaga?

3 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Un porcusor cred ca cost vreo 30-40 de lei :d

| miruna013 a răspuns:

La pet shopul de unde mi-am luat eu hamsterul, un porcusor costa 50 lei...sigur o sa se inteleaga catelulwinkingam o colega care are si ea hamster si are si pisica si se inteleg de minunelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca o sa se inteleaga dar ar fi totusi mai bine sa tii porcusorul in cusca