| RtzsA a întrebat:

Buna, as vrea sa rezerv o cabana la munte, dar am si eu o întrebare!
Știe cineva dacă exista locuri în stațiunile din România în care noaptea se pot auzi lupii? Ador chestiile de genul.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu contează unde te cazezi dar ia asta cu tine

https://www.youtube.com/watch?v=b9xhOQ26QYI

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si ziua vin urșii si te strîng in brate, mamă ce bucurielaughing Bucurie mare.

| Ciprian09 a răspuns:

Am vazut recent o stire cum ca o haita de lupi a atacat o stana! incearca sa iei legatura cu ciobanul respectiv, poate te rezolva omul! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut,sa-mi fie cu pardon, dar cred ca ai vazut prea multe filme..ca sa ai parte de o astfel de experinta trebuie sa stai in natura nu la cabane pentru ca Lupii sunt animale imprevizibile si greu de gasit! numai o iesire cu cortul in adancul padurii daca te ajuta sa observi natura asa cum este ea!

| salieri84 a răspuns:

Vezi ca la optiuni de cazare, trebuie sa ai bifat cameră cu vedere spre haită.