| GPatryblondis a întrebat:

Buna as vrea sa va cer o parere in vara in iulie o sa ma mut la vila momentan sunt la bloc si vreauneaparat un caine border collie sau unul pomeranian (plz spuneti-mi care e mai potrivit).am 12 ani si sunt o persoana activa dar tata vrea 1 zece la mate si un 10 la romana si diriginta mea e malefica(este de romana) nu nu cred ca o sa iau un 10. anul scolar se incheie si nu stiu ce sa fac! imi doresc enorm catelul! niste sfaturi va rooog neaparat!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LiviuuuXD a răspuns:

Pomeranianul e facut pentru apartamente.Bine zis, invata.

| GEEK a răspuns:

Până stai pe TPU, învață.winking

| EdeehEdi a răspuns:

Invata si daca reusesti ia-ti un border collie sincer habar nu am cum arata!
dar suna misto!