| kicsihari23 a întrebat:

asta e o intrebare pentru cei care au caine de rasa boxer. Imi puteti spune cam cat costa intretinerea lui pe luna? adica mancarea si vaccinurile, deparazitarea(stiu ca astea trebuie facute o data la 3-4 luni sa fie sanatos). as vrea sa stiu cam cat costa mancarea lui pe luna si cam cat costa vaccinurile si deparazitarea.

Răspuns Câştigător
| InstinctPr3ciS a răspuns:

Pai...
Vaccinurile cat este mic trebuie facute, si rare ori la maturitate.
Vacinurile unui pui pote varia 1 Mil - 1, 5 Mil Toate. Depide De Oras
Mancare mananca orice. de preferat incearca daca ai posibilitati financiare sai dai : Royal Canin Boxer Sau Eukubana.
Si despre el. este un caine foarte iubitor si jucausi, iubeste foarte mult copii, ii place sa stea in compania stapanului foarte mult, ii place sa alerge foarte foarte mult, ii place sa fie dresat dar nu foarte mult timp pe zi deoare se plictiseste si incepe sa nu mai dea atentie, sunt foarte agresivi cu cei care ii amentinta stapanul, este foarte curios.
Sper ca te-am ajutat, sa ai grija de el.

1 răspuns:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Imi dai si mie unul cand o face pui?crying