| alexandru0sorin a întrebat:

Mani ce fac daca broasca mea testoasa nu mai vrea sa manance de o saptamana? are apoape un an.

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ai doua variante:
*ori o duci la veterinar, ca doar animalele bolnave refuza hrana
*ori te pregatesti s-o inmormantezi

| alexandru0sorin explică (pentru Elianna):

Am mai duso la veterinar cred ca e mai ieftin s-o las sa moara si sa cumpar alta

5 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Ar fi cazul sa o duci la un veterinar daca prezinta si alte simptome: casca des, inoata intr-o parte, sta mai mult pe uscat. In caz contrar, ii dai prea multa mancare. Ele cu cat cresc cu atat incep sa manance mai rar (3-4 ori pe satpamana)

Pa.

| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca suferă.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Consulta un medic veterinar.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Nu are companie