| Diamondsz a întrebat:

Cainele meu are limbrici,iar de curand,medicul i-a dat un tratament si o pastiluta pentru deparazitare. I-am gasit limbricii in scaun,nu foarte multi,dar pentru ca se murdarise pe blana din spate,l-am spalat la baie. Tin sa mentionez ca m-am spalat pe maini cu apa si sapun, pe urma cu spirt.Credeti ca exista risc de contaminare?

2 răspunsuri:
| RoxanaY a răspuns:

Daca menti igiena nu cred ca exista niciun risc.
Acum sa nu dam in paranoia.

| Diamondsz explică (pentru RoxanaY):

Sunt destul de panicata, avand in vedere ca este primul catel pe care il tin in casa si isi cam face nevoile peste tot.Sunt inca in perioada de dresaj si sper ca isi va invata lectia.