| Maia55 a întrebat:

Câinele meu urinează sânge și vomita spumă. Am presupus ca este otrăvit dar nu știu exact ce are. Ce ii pot face?

7 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

SA ITI DAI DOUA PALME, sa te IN PUII MEI trezesti
si apoi sa il iei in brate, sa te sui in taxi si sa mergi la veterinar

NU E EVIDENT?!?!?!?!?!?

| Bizon95 a răspuns (pentru Bizon95):

PS mi se rupe IN PAISPE ca esti in gaura kurului din varful muntelui si veterinarul e la 3h de mers cu masina

TE DUCI LA VETERINAR

SAU CAINELE MOARE

NU EXISTA O A 3A OPTIUNE... PUNCT!

| Furnicuta000 a răspuns:

Posibil sa aiba parvoviroza, este o boala foarte comuna mai ales printre cainii mici dar din pacate fatala...

| ancaval a răspuns:

Ce îi poți face? Serios?

Câinele ăla e bolnav și tu stai pe TPU? Ai vrea să-l salvezi, dar la veterinar nu mergi. De ce? De ce faci așa ceva?

| DarthNiger a răspuns:

De ce nu te-ai dus cu el la un medic veterinar pana acum? cum putem noi sa ghicim ce are cainele tau, probabil a baut clor sau ceva sau poate chiar a fost otravit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi cu el la medicul veterinar, până nu e prea târziu.

| Andrei200202 a răspuns:

Sa il duci la veterinar.