| bea_1048 a întrebat:

Pincher pitic sau bichon maltez? de ce pincher? de ce bichon maltez? dar nu va ganditi doar ca unu e alb si pufos si celalat nu...mersi:X:X:X

2 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Bichonul Maltez. Mi se pare pur si simplu adorabil.love struckEste frumos si jucaus.

| Ekkaterinna a răspuns:

Amandoi sunt draguti rau:X Nu stiu ce sa aleg.
Bichonul are o blana frumoasa:X dar s-ar putea sa-i cada deci sa te trezesti cu surprize pe pat, covoare, etc.
Iar pincherul e asa de adorabil cu boticul ala :X Imi vine sa pup toate pozele cu pincheri de pe net :X super cute, nu lasa par, si este si foarte jucaus (am o ruda care are ).
Sper ca te-am ajutat happy