| AndreeaAndree a întrebat:

Buna cat costa o lesa si o zgarda (simple)? Am un pichinez.

Răspuns Câştigător
| LaughOutLoud a răspuns:

6 lei o zgardita si 9 lei o lesa.Sunt preturi reale nu mint.Cu atat i-a luat o prietena de-a mea catelusei ei care e tot pechinez.Nu stiu, acum preturile difera de la petshop la petshop la tine de exemplu poate sa fie +/- 1 leu

4 răspunsuri:
| Clarissaaz a răspuns:

Lol vad aici 10 lei, 20 lei, 40, lei eu am dat pentru o zgarada mentionez era pentru pisici da am dat pe ea 5 lei deci...si era chiar draguta si nu simpla era cu clopozei fundite etc deci du-te in carrefour si gasesti aolo

| Niiiicu a răspuns:

Lesa incepe de la 20-30 de lei iar zgarda banuiesc ca antipurici este 10 leiwinking

| xtreme95 a răspuns:

Zgarda 10 lei lesa 15 lei normala, de aia pentru caini mici ce se lungeste 40 lei.

| AndreeaAndree explică:

Nu antipurinci..normala