| AndreeaAndree a întrebat:

cat costa o lesa si o zgarda?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de marimea cainelui. Eu am dat 30 de lei pe o lesa retractabila si 10 lei pe o zgarda. Am un caine de marime medie, mai degraba mica. Insa daca tu ai un caine gen Pitbull, Rottweiler, va trebui sa iti iei ceva serios si sigur.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Depinde calitatea, de unde o iei...
Dac o iei de la veterinar e mult mai scumpa decat cea din 38-uri...iar daca e din piele e mai scumpa decat un normala.Pretul uneia bune variaza intre 10 lei si 40.

| yuukary a răspuns:

Du-te la un petshop de obicei vanzatoarele sunt dragute si iti explica clar care sunt potrivite si avantajoase~.~

| AdyRo98 a răspuns:

Depinde pentru ce caine e vorba daca e pikinez o zgarda si o lesa ar costa cam 20 lei atat m-au costat pe mine dar daca ai pitbus sau o rasa mai mare iti trebuie ceva mai rezistent su ar costa cam 25-30 lei
eu sunt din Bucuresti si la mine sunt alte pretuti ca la tine

| AndreeaAndree explică:

Este pichinez