| MyBeautiful a întrebat:

Cat costa o zgarda si o lesa pentru cetelus?

Răspuns Câştigător
| Veterinar a răspuns:

Buna ziua MyBeautiful, la cabinetul veterinar unde lucrez eu o lesa pentru un catel de talie mica este de la 4 lei in sus. Si flexibila (se intinde) de la 25lei in sus happy.
Iar pentru de talie medie/mare costa de la 10lei in suswinking si flexibila (groasa) de la 40lei in sus.
Zgarda de aia subtire aproximativ 3-4 lei in sus, cea mai scumpa ajunge la 60-70roni si cea de forta 80-90-100lei tongue
Sper ca te-am ajutat, daca doresti maine o sa scriu preturile reale, acestea sunt cele apropiate.
Si hamurile de la 40roni in sus tongue

2 răspunsuri:
| simina2000 a răspuns:

Nu stiu pentru un catelus mic zgarzile sunt de la 5 pana la 20 lei dar allea cu 20 sunt cele mai sofisticate iar lesa daca vrei de aia de care trage ea ca nu stiu cum se numeste pana in 60 de lei. Bafta!

| Dema a răspuns:

Eu am dat 85 lei impreuna. Depinde si de marime dar nu cred sa fie mai sus de 100 lei.