Întrebare recomandată | AnDee23 a întrebat:

Buna cateaua mea a nascut si e ciobanesc german, acum nu mai are lapte si nu mai se ridica de pe covor, ce sa-i fac? Are 10 pui santosi dar ea n-are lapte si se cearta si cu bichonu meu, despre care am mai pus eu o intrebare. Oricum ca sa-i fac ca sa vina laptele? Nu se ridica ca e foarte slabita si nu vrea sa manance deloc.
Ce sa-i fac? Ma ajutati?

7 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Cheama urgent veterinarul sau du-te la el dar grabestete

| BuGz a răspuns:

Cheama veterinarul!
El v-as tii ce sa faca!

| DeyutzaDeea a răspuns:

Pai nu trebuie neaparat ca si catei sa fie hraniti cu lapte de mama, mai bine da-le lapte praf, daca nu merge, incearca sa o faci sa manance, doar asa va face lapte. Imi pare rau pentru tine sad

| OhMyGod a răspuns:

Cheama veterinarul! cateii cate luni au?
Vezi sa nu stea la curent, am avut si eu ciobanesc german si a avut probleme cu sholdul si spatele

| mafiotu00 a răspuns:

Dale cateilor lapte praf si o sa vezi ca o sa se ridica si o sa manance daca nu merge nu stiu alta solutie SORRY

| AleeAleexandra a răspuns:

Du-l La veterinar, sau da-le puilor lapte degresat ^-^
Succes!

| izaaa677 a răspuns:

Du-o la doctor ca o sai dea un tratament, ca si eu am avut un catel si tot slabit si nu manca, nu mergea, si tot nu avea lapte si a muritsadsadsadsadsadsadsadsadsadsad