| BarbieTeutza a întrebat:

Catelusa mea are vreo 1, 2 ani nu stiu sigur si de la un timp nu prea mai are chef de joaca nu prea stiu de ce! inainte ma mai musca de maini, ne mai jucam dar acum nimicthinking nu stiu dc...
Daca aveti raspunsuri bune

Răspuns Câştigător
| SMA a răspuns:

Buna! Pai, si catelusii cresc. (nu ma refer neaparat la varsta ). Se maturizeaza si ei ca oamenii. Cand era pui, e normal ca avea o energie uriasa si vroia mereu joaca. Acum e mai mare si la fel ca noi, ne maturizam si uitam sa ne mai jucam, pentru ca na, suntem mari. happy Dar totusi, daca zici ca in ultima perioada nu are chef, si acum de exemplu 2-3 luni avea, poate are ceva, poate e bolnavioara si ar trebui sa faci o mica vizita la veterinar. Bafta!

1 răspuns: