| Alex94_1690 a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu o catelusa de 4 luni si ma jucam cu ea! Si in timp ce ma jucam cu ea ea ma musca usor de degete in timp de am vazut ca i se misca un colt! in fine am zis ca e ceva normal! Dupa i-am dat ceva de rontait si am vazut ca dintele statea cat pe ace sa cada, iar eu i l-am tras! Este normal sa ii cada dintii?

1 răspuns:
| FallingRain a răspuns:

Da, e forte normal. Ca si la oameni, cainilor le cad dintii de lapte cand incep sa se maturizeze.Nu te teme, in curand va creste alt dinte. Aaaa... Funda?