| Dydy2306 a întrebat:

Buna!

Cand va plictisiti ce masuri luati?

Sau.

Cand aveti o stare mai "naspa", ce faceti?

Poate ca nu am f mult timp liber deoarece sunt cls. a 8a(teme, invatat), insa nu am mereu chef de scoala...
Azi.am inceput sa fac diferite desene(in creion)...nu am eu talent dar.imi place.nu stiu cum sa explicthinking
Ma mai duc pe la prieteni, ascult muzica.de-astea

Voi? Ce faceti?happy

Nu de-alta dar nu cred(mai mult ca sigur) nu o sa desenez mereu atunci cand ma plictisesc sau atunci cand sunt cu moralul la pamant.

Si.cand aveti un car de nervi.cum faceti sa scapati de ei?:-ss
Ma enervez f.repede si ura tine la minestraight face...stiu ca nu e bine dar asta sunt.happy

Astept raspunsurile voastre; x

Dau fundita celui mai bun[sunt convinsa ca o sa primesc mai multe raspunsuri bune. v-as da fundita la toti daca as puteahee hee]

Multumesc mult! pupici:*

Răspuns Câştigător
| Buh a răspuns:

Păi depinde...
În primul rând desenez, cum faci şi tu, îmi place asta, mult.
Stau pe TPU, încerc să răspund la întrebari, pe hi5, cateodată caut diferite videoclipuri pe youtube, ascult muzica.
Cel mai des când mă plictisesc caut cover-uri, caut filme să mă uit.

Nu ştiu, caut tratamente pentru păr, pentru albirea dinţilor, haine prostii d`astea... dau search pe google la orice îmi vine în minte.laughing

Acum na` sper ca ţi-am fost de ajutor.

Eu te-am pupat!:*

1 răspuns:
| Annaa a răspuns:

Si eu sunt tot in clasa a 8a.Stiu cum e.Cand ma plictisesc de obicei imi downloadez filme si ma uit.big grin.cand am o stare naspa ma duc la prietene sa ma consoleze.big grincand sunt nervoasa, ma descarc pe cineva de care chiar nu imi pasa.nu te descarca pe prietenii tai ca se vor supara.am patit-o. fundita?