| Maia55 a întrebat:

Cățelușa mea în vârstă de 8 luni face niște crize în care nu mai poate respira, se sufoca și scoate niște sunete puternice. Am fost cu ea la veterinar de doua ori și i-a dat pastile dar degeaba, crizele se repeta cam odată la o săptămână și durează mai puțin de un minut. Dacă ați avut situații de genul cu animalele voastre va rog ajutați-mă.

3 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Pentru ce a luat pastile? Care e diagnosticul?

| Alexuţ02 a răspuns:

Veterinarii nu sunt buni de nimic, te duci degeaba, rar sa gasesti veterinar bun.

Iti recomand o clinica buna / foarte buna de animale din zona ta unde bineinteles sa te astepti la preturi pe masura, dar macar stii ca ai parte de un personal cu pregatire foarte buna, iti iau 50 lei sa o analizeze ( cu programare facuta, fara programare ajungi si la 100 ceva de gen ), tu explicandu-le simptomele macar asa stii ce are si la ce sa te astepti.

| marevna13 a răspuns:

Pare a avea astm, mergi la Praxis vet, dr Olaru.