| Annonim20 a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati! Acum 2 zile catelusa mea a cazut dupa scari.Am dus-o la doctorul veterinar si a zis ca are fractura de femur.A operat-o si a zis sa ma intorc peste o saptamana sa ii scoata tija.Dar am citit pe internet ca s-ar scoate la aprox 2 luni tija.Voi ce parere aveti? Ce stiti despre acest lucru?

3 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Daca medicul ti-a indicat ca trebuie sa mergi in intervalul de timp recomandat de dansul atunci fa ce iti spune. Stie el omul mai bine ce are de facut.

| BeardedSamurai a răspuns:

Tu du-te si fa ce a spus medicul.
Sa ai o zi placuta!

| Rosenweiss a răspuns:

Si mie mi se pare ca 1 saptamana e un timp foarte scurt. Poate ar trebui sa ceri parerea unui alt veterinar.