| IonutzzaRalucutzza33 a întrebat:

ce cadou as putea face unui prieten baiat. implineste maine 12 ani happy! Siii as vrea ceva ce sa confectionez eu ( sa aiba amintire ) Nu vreau gen : Poza cu amandoi laughing

MULTUMESC. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Darius392 a răspuns:

Ai putea face o felicitare foarte frumoasa hand-made, s-ar bucura, gestul ar conta...

| IonutzzaRalucutzza33 explică (pentru Darius392):

Mdea, doar ca e genul ''pretentios'' am prieteni cam fitosi laughing, ca si mine! rolling on the floor

2 răspunsuri:
| Anonim000000003333 a răspuns:

Ii poti cumpara un urs mare cu o inima si sa ii scrii initiala numelui!