| Andreea213 a întrebat:

Ce credeti, conteaza ce platforma ai folosit pentru a face un site/blog gratuit? De exemplu, eu am un site facut cu ajutorul uCoz, credeti ca poate deveni cunoscut, pentru ca nu am mai vazut site-uri cu aceasta platforma pana acum? Stiu ca pare o intrebare prosteasca, si va rog sa nu radeti.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca stii sa ii faci seo o sa devina vizibil. Bineinteles in seo conteaza si platforma, sa ai propriul hosting samd

| Brotacelul a răspuns:

Sunt multe site-uri cu trafic mare pe uCoz, trebuie sa stii sa te promovezi si sa ai un continut de calitate.