| bycu a întrebat:

Unde imi pot face un blog sau un site gratuit ca sa pot lucra cu adsense. pana acum miau respins toate cererile de la blogurile pe care le-am creatsad am facut prin ucoz. si blogspot. mai stiti ceva?sad sau poate am gresit eu cu ceva... si de asta mi-a respins cererile.adica nu le-a aprobat.

8 răspunsuri:
| sebywarlord a răspuns:

Fa pe wordpress dar,hostat de tine sau de alt site de hosting gratuit, nu direct la ei, mie mi-au aprobat

| fustiteTUTU a răspuns:

Eu iti recomand sa te inscrii cu un site platit.

| Hari a răspuns:

Incearca wordpress dar uita-te un pic si aici sa vezi daca te intereseaza: www.3afaceri.wordpress.com mult succes

| AxelBv a răspuns:

Iti trebuie un domeniu not free. ceva.ro.com.net. info.ce-vrei-tu

| κλάους a răspuns:

Imposibil ca blogspot sa nu-ti aprobe! De ce? PAi pentru ca Google, cel care are Adsense, detine Blogspot-ul... Si, inca un motiv: in administrator ai optiunea de adaugare reclame Adsense in locuri din pagina. Deci, mai fa-ti un cont pe Blogspot, citeste despre el, umbla putin prin el, si baga! 100% o sa mearga.

PS: wordpress stiam ca nu-ti permit sa ai nici un fel de reclame pe site

| romanaols a răspuns:

Incearca wordpress

| bycu explică:

Cum adica hostat? nu inteleg cu ce sens folosesti termenu.

| κλάους a răspuns (pentru bycu):

Pai sunt multe site-uri care iti ofera host, de ex 000webhost.com, iti ofera si un subdomeniu. Dupa ce iti faci cont acolo, descarci wordpress de pe wordpress.org si dupa aceea contuii cu instalarea...