| MineIsLikeABridge a întrebat:

ce mancare de caini (adult varsta 6 ani ciobanesc german) pana in 150 imi recomandati.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi in carrefour si citesti instructiunile apoi vei vedea ce ti se adapteaza.

| kar1GaNNN a răspuns:

Eu iti recomand sa ii dai ciorba si cereale speciale pentru caini happy
P.S. La cereale de uiti la instructiuni cand le cumperi sa vezi de la cat timp se administreaza si pentru ce rase de caini happy

| Adrian0s a răspuns:

Ciorba,cereale de caini, carne, paine in general carne nu trebuie neaparat sa face 30 de min dus si 30 de min intors pana la Carrefour ca sa citesti ce scrie pe intructiuni FUNDAA