| SimoneGanu10 a întrebat:

Ce parere aveti despre rasa beagle? Care sunt punctele pro si cele contra?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Imi plac mult de tot! Sunt una din rasele mele preferate

| DaniAdrian a răspuns:

Jucausi,mancaciosi,rabdatori,protectori pana in maduva oaselor cand vine vorba de copii, mai greu sunt de dresat, tsunt ca femeile, asculta doar jumatate din toata propozitia pe care ai rostit-o si asa trasa de par, daca vrea sa faca ce iai spus bine daca nu asta e mai incercilaughing Sunt caini de vantoare deci nu prea asculta multe comenzi decat: Sezi, adu, vino, nu. Cam atat in rest o sa vezi pe parcurs, good luckwinking