| AlinaaRaluca a întrebat:

Ce pot face ca perusul meu sa nu ma mai ciupeasca? Ma ciupeste doar cand este nervos... Si mai am o intrebare, de ce se da cu ciocul de o bara(bara de la oglinda)? Il mananca ciocul? Eu i-am luat os de sepie dar nu mai vrea sa ia din el...

1 răspuns:
| Snowa a răspuns:

Daca crezi ca are probleme de sanatate ar trebui sa mergi la un veterinar. Nu sunt experta in perusi, dar poate are o problema la cioc sau incearca sa-ti zica ceva.
Scuze pentru raspunsul scurt.