| AnToOniiia a întrebat:

Cine ma ajuta sa fac Master Mind-ul pe ladypopular primeste fundita big grin. Va rog mult ajutati-mabatting eyelashes

1 răspuns:
| sweetale12 a răspuns:

iti dau eu un "sfat" : Pune la nimereala prima data si daca iti apare ceva bulina alba, inseamna ca una (doua, trei sau patru) se afla in "combinatia"hee hee respectiva... si incerci sa modifici ordinea, iar daca apare o bulina neagra (doua, trei, patru) inseamna cu una (sau mai multe) din culori sunt puse bine,

Pune la nimereala si o sa-ti iasa pana la urma laughing Eu fac dupa regulile de mai sus daca nu ai inteles ceva trimite mesaj.