| Yumitsu a întrebat:

Tot in legatura cu ladypopular. Cum se joaca "master mind"?

2 răspunsuri:
| Didu a răspuns:

Trebuie sa ghicesti combinatia de bile pe care o face computerul. Alegi 4 culori si apesi pe semnul ala de sus. Daca nu ai ghicit nicio culoare, in dreptul combinatiei nu iti va aparea nimic. Daca ai ghicit pozitia unei bile, va aparea in dreptul combinatiei un cerculet negru. Daca ghicesti pozitia mai multor bilute iti vor aparea mai multe cercuri. Daca ai ghicit numai culoarea unei bile, va aparea un cerculet gol in dreptul combinatiei.In cazul in care ai ghicit mai multe culori, iti vor aparea mai multe cerculete goale.
Daca n-ai ghicit combinatia din prima, poti continua pana o gasesti.
Daca nimeresti combinatia din primele 3 incercari primesti 80$, daca o ghicesti dupa 4-8 incercari primesti 40$ si daca o ghicesti dupa 9 sau 10 incercari vei primi 20$.
:*

| AlexisCool99 a răspuns:

Am si eu cont pe ladypopular. eu nu stiu sa joc deloc pe el.big grin

Întrebări recente