| kary5445 a întrebat:

Cine ma poate ajuta? Cine vimde catei din rasele yorki terrier, bichon (maltez, frise, bolognes), westy sau shih-tzu? Si pretul sa nu depaseasca 500-600 mil.Multumesc.Dau fundita+vot\

Răspuns Câştigător
| Bless31 a răspuns:

Eu dau! am un Bichon Maltez care a facut 8 pui si dau gratis... vrei? dai fundda?

6 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Poti sa cauti pe adoptiicaini.ro

| Bless31 a răspuns:

Bichonul meu tocmai a facut 8 pui si dau gratis ca sa mai scap de cativa din ei... Vrei? Funda?

| kary5445 explică (pentru Bless31):

As dori un pui...contacteaza-ma pe kary5445@yahoo.com

| Bless31 a răspuns:

Funda?

| kary5445 explică:

CrisVal as dori un pui.Contacteaza-ma pe kary5445@yahoo.com

| andrey9595 a răspuns:

500-600 mil? poate 500-600 lei. am pitbull terrier daca te int add: fankaka_nr1@yahoo.com