| FXLX a întrebat:

Credeti ca jigodia la caini se mai trateaza? Am doi caini bolnavi de jigodie. Si d-abia miercuri aflu daca se fac bine sau... straight face Am citit pe net ca este o boala mortala. Voi ce credeti? Mai stiti cazuri?

Răspuns Câştigător
| eumisha28 a răspuns:

Da.eu am avut caini cu aceasta boala. daca cainele este adult se vindeca singur dar cel mai bine mergi la farmacie veterinara si iei o injectie costa pana in 15 lei.

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Eu am salvat caini cu aceasta boala

| ionut236 a răspuns:

Exista vaccin mergi la un cabinet veterinar si intreaba acolo

| samarghitan a răspuns:

O singura metoda pe langa vaccin ii sa le pui pe nas un fier inrosit in foc.ii dureros dar le trece