| xcpaula a întrebat:

Cu ce ar putea fi metis catelul din avatar?
Multam!

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.animalutul.ro/......anic/1250/
aduce cu aceasta rasa. poate fi o corcitura si cu un dalmatian..important este sa il iubesti si sa iti traiasca daca este al tau:)
O zi frumoasa sa ai:)

| xcpaula explică (pentru caramela):

Multumesc. de iubit, nici nu se pune problema. intrebarea este doar pentru ca in functie de rasa, are anumite caracteristici de care sa tii seama. e luat de pe strada, daca voiam de rasa, cumparam.

| caramela a răspuns (pentru xcpaula):

Cainii in special sunt foarte iscusiti si fiecare este diferit..am si eu 3 caini.un lup/unu gasit de baiat exact de ziua lui era frig si la adus un pic in casa doar sa ii dea de mancare si a ramas la noi, era atat de frumoasa si de dragalasa, ca am adoptat-o imediat de atunci sunt 3 ani e o corcitura importat este ca era sa o pierdem la 3 luni si am facut in asa fel ca am salvat-o si astazi e cat o purcicalaughing si mai am o pichineza, fata mea a gasit pe un site ca doneaza c atei si m-am trezit in toiul noptii cu ea si 2 catelusi minunati, unu mie unu pentru ea...asa ca, am cu cine ma jucatongue
indiferent daca e de rasa ori ba, il poti invata anumite comenzi
sa iti traiascahappy

| karsivan a răspuns:

Daca este de talie mica poti zice cu jack russel. Poza este asa mica si este greu sa-ti spun.

| xcpaula explică (pentru karsivan):

Nu e talie mica. are 6 luni si 50 cm inaltime/13 kg

| Serree a răspuns:

Mie mi separe maidanez pur. Nu conteaza rasa conteaza sa il iubesti.

| catelusaalba1 a răspuns:

Nu stiu! Dar... poti sa mai incerci.

| xcpaula explică:

Pe mine ma duce cu gandul la un Brac German/ Pointer... ceva, dar nu ma pricep
multa lume zice ca e o corcitura si de asta m-am gandit sa intreb
am fost intrebata si daca e Amstaff de vreo doua persoane laughing