| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am de gand sa-mi schimb avatarul pentru o vreme *catelul de la avatar e in concediu laughing *
Cine imi da un avatar frumos pe care l-as putea pune la profil funda!
Cat mai multe raspunsuri :*

3 răspunsuri:
| Melindutza a răspuns:

Poti intra pe www.Zedge.net si acolo poti alege din lista din stanga cu ce vrei sa fie imaginile sau sus in stanga poti scrie cu ce...sau poti intra pe www.vi.sualise.us si gasesti imagini faine.in dreapta alegi cu ce vrei sa fie.si sus in dreapta poti scrie cu ce ai vrea sa fie imaginile
Sper ca te-am ajutat...bye :*

| Underscroll a răspuns:

Incearca aici http://www.topavatare.com/. Sper ca te-am ajutat :D