| Adella05 a întrebat:

Cum am mai spus, m`am hotarat cu cateva prietene sa plimbam catei pentru ceva banuti big grin. Intrebarile sunt cat ar trebui sa fie pretul? Si ce sa scriem pe hartiile care o sa le bagam in cutiile postale?

Răspuns Câştigător
| LittleZu a răspuns:

thinking Nu stiu exact daca e ceva corect dar ar putea suna ceva de genul :

Esti un om ocupat? Ai un catel care necesita atentie, insa tu nu i-o poti acorda suficient? Vrea sa iasa si el la plimbari prin parc, dar tu nu ai timp? O facem noi pentru tine! Noi va plimbam cainele la orice ora! Contact : Nr. de tel. : 07XXXXXXXX si E-mail :exemplu@yahoo.com

Iar pretul, thinking nu stiu, sa fie 15-25 de lei pe ora, probabil ca depinde si de talia cateluluilaughing

3 răspunsuri:
| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

4 lei ora caine talie medie, 2 lei ora talie mica, 7 lei ora talie mare asa se aduna multi este ieftin LittleZu e perfecta acea descriere in afara de pretwinking :Esti un om ocupat? Ai un catel care necesita atentie, insa tu nu i-o poti acorda suficient? Vrea sa iasa si el la plimbari prin parc, dar tu nu ai timp? O facem noi pentru tine! Noi va plimbam cainele la orice ora! Contact : Nr. de tel. : 07XXXXXXXX si E-mail :exemplu@yahoo.com

| Holocause a răspuns:

10 lei pe zi, asa vor veni mai multi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca stiti in ce va bagati happy. Deci va dati seama ca daca pierdeti un caine sau il raneste cineva / il raniti din greseala/se raneste singur toata vina cade asupra voastra? O sa va reproseze ca nu ati avut suficienta grija de ei. Deci aveti o responsabilitate.Sincer, daca as avea un catel, nu l`as da nimanui sa-l plimbe( chiar daca eu nu am timp). Trebuie sa ai incredere in acea persoana. Daca va bazati, spor la munca. tongue