| AndreeaAndree a întrebat:

Buna cum imi conving parinti sa-mi ia catelul de la tara.dau funda ..am strans si bani sa-i iau ce trebuie, m-am documentat ..PS: e pichinez

11 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Ajuata-ti parintii la treburi... o sa conteze.winking

Răspuns utilizator avertizat
| MonsterCookiesOo a răspuns:

Stai la bloc sau la casa?

| aduu a răspuns:

Prima data dovedeste.le ca esti capabila sa ai grija de el. Ingrijestel, fai curat un caine nu e o jucarie. Funda?puppy dog eyes

| AndreeaAndree explică:

La bloc

| AndreeaAndree explică:

Multumesc

| AndreeaAndree explică:

Pichinezul il am la tara ....Ps am 12 ani

| Adi2de2la2oras a răspuns:

Incepe sa fii buna la toate, invata bine, fa curat prin casa, fii ascultatoare.
Apoi cere-le sa iti poti lua catelul acasa, asa... ca recompensa. Este nevoie de rabdare si perseverenta.
Sau a doua posibilitate este sa te resemnezi pentru moment, si apoi cand vei fi mare si pe picioarele tale, sa iti iei 4 caini doberman ca sa recuperezi timpul pierdut in care ai stat fara catel.

Răspuns utilizator avertizat